Your search results

Joniškio rajone, Daukšiuose, parduodamas prižiūrėtas gyvenamasis namas

,       Mūrinis namas

598

190,000 €
Pardavėjo kontaktai: 860868627
Plotas: 160 m2
Sklypo plotas: 21 m2
Kambarių skaičius: 6
Metai: 1971
Pastato tipas: Mūrinis
Namo tipas: Gyvenamas namas
Šildymas:
Įrengimas: Mūrinis

NAUJIENA RINKOJE!!!
Joniškio rajone, Daukšiuose, parduodamas labai mylėtas ir prižiūrėtas gyvenamasis namas su išpuoselėtu 21 a. posodybiniu sklypu.
Namas 1 a. su mansarda ir pusrūsiu. Pusrūsyje įrengta virtuvė su valgomuoju, vonios/WC kambarys, katilinė bei tamsus kambarys. Pirmame aukšte – erdvus svečių kambarys, miegamasis, holas ir didelis vonios/WC kambarys. Mansardoje du kambariai, WC, erdvi drabužinė, jungianti koridorių ir kambarį bei vienas neįrengtas kambarys. Namas apšiltintas, fasadas apmūrytas klinkeriu. Šalia namo padaryta terasa medinėmis grindimis, kuriai išskirtinumo suteikia dailios metalo konstrukcijos. Namui ir ūkiniam pastatui pakeisti stogai. Yra du garažai pakeliamais vartais (vienas su duobe), lauko rūsys. Sklype išsaugotas senas, autentiškas medinis/molinis statinys, šalia kurio įrengta jauki pavėsinė smagiems pasisėdėjimams, pirtis su priešpirčiu, lauko dušas. Yra nuotekų valymo įrenginys AUGUST, name ir ūkiniame pastate įvestas trifazis elektros įvadas. Sklypas kruopščiai sutvarkytas, auga dekoratyviniai augalai, vaismedžiai ir vaiskrūmiai.
Namas parduodamas su baldais ir buitine technika.
Yra galimybė papildomai įsigyti sklypo gale esantį dar vieną sklypą su mūriniu pasatatu (buvusia parduotuve) arba dirbamos žemės.
Kaina 190000 eur.

Tik apžiūrėję gyvai įvertinsite šitos nuostabios sodybos privalumus ir pajusite gerą aurą 🙂

Dėl apžiūros arba detalesnės informacijos, skambinkite.
Apžiūros laiką BŪTINA susiderinti iš anksto!!!

KlauskitePalyginti skelbimus